złomowanie aut Poznań
zaświadczenie o kasacji auta
złomowanie aut Poznań formularz

Kto skupuje, a kto kupuje auta?

( opublikowane: Poniedziałek godz.08:58 2021-08-02) komentarzy: 1 , czytane: 345 razy

Nabywcy aut dzielą się na kilka kategorii. Kupujący na własny użytek, prywatnie lub firmowo, do handlu lub na złom. W zależności od tego komu chce się sprzedać pojazd, będzie większy lub mniejszy czas zawarcia transakcji oraz różne kwoty za sprzedany samochód.

Warto zaoszczędzić na czasie korzystając z naszego skupu aut. Ekspresowa wycena i sprzedaż z kompletnym załatwieniem formalności oraz szybka gotówka w ręku, wynagrodzą być może trochę mniejszą cenę.

komis-prywatnie-kupujący-skupy-pojazdów

Gdzie prowadzimy działalność auto-handlową? Teren działania naszej firmy to praktycznie cała Wielkopolska. Co oczywiste w Poznaniu realizujemy najwięcej zakupów. Wiadomo, że podaż aut używanych w tak dużej aglomeracji jak stolica Wielkopolski jest stale duża i konkurujemyu tutaj z wieloma innymi kupującymi zawodowo ( inne skupy i kasacje ) oraz z prywatnymi nabywcami.

Oferując pojazd naszej firmie, zyskują Państwo niewątpliwie czas, pozbywają się wybrednych kupujących, którzy lubią oglądać auta ale ich nie kupują. Gwarantujemy intencję zakupu, przy zachowaniu racjonalnych warunków ( win-win ) . Każdy chce coś zyskać na transakcji i my to rozumiemy.

Kupujemy osobowe, dostawcze, vany, 4x4, terenówki, ciężarowe, campery, motocykle, skutery. Kupujemy auta w każdym stanie. Dla każdego pojazdu znajdujemy przeznaczenie, do komisu, do odsprzedaży prywatnie, do własnego garażu (np. oldtimery ) , do kasacji, do warsztatu blacharsko-lakierniczego, na złom lub do kasacji, na części.


Prędzej czy później te piękne i ulubione auta trzeba będzie sprzedać. Sugerujemy aby to było prędzej ponieważ spadek wartości auta nie jest proporcjonalny lecz radykalnie powiększa się z upływem czasu.Amortyzator 2021-08-03 08:01:10
Pomogło w sprzedaży mojego Opla
Dzięki za ten pomocny artykuł. Przybliżył mi rynek aut i uwolnił szybko mój przydomowy parking o zastawiającego tam miejsce starego opla frontiery.Skup aut

Wycena pojazdu online.
Prześlij zdjęcia i opis przez formularz zgłoszenia.


Kiedy najlepiej sprzedać pojazd? Można żartobliwie powiedzeć, że najlepiej sprzedać auto przed wypadkiem ( skup powypadkowe ), zanim będzie miało stłuczkę, lub zanim zardzewieje. Timing sprzedaży/kupna jest ważny jeśli zależy nam na jak najmniejszej utracie wartości.skup Poznań, kasacja aut, mechanik samochodowy Poznań

Najczęściej komentowane:
Kto skupuje, a kto kupuje auta?
2021-08-02 08:58:10
Kupujący wycenia ostatecznie Twoje auto
2021-08-02 18:59:32
Auta używane powypadkowe
2021-09-22 17:25:49