kasacja Poznań zgłoszenia telefoniczne
zaświadczenie o kasacji auta
kasacja aut Poznań formularz

Auto Handel

Najdroższe i najtańsze samochody
( opublikowane: 2021-08-03 05:58) komentarzy: 0 , czytane: 327 razy

Chodliwy model, reprezentacyjna marka, młody rocznik pojazdu, ale także brak uszkodzeń wizualnych, świetny stan techniczny, niski przebieg, działąjące wszystkie systemy klimy, gps, audio, wentylacji wnętrza, to cechy najdroższych aut.

Przeciwieństwem są auta stare,  niesprawne, powypadkowe, z ogromnym przebiegiem, drogie w eksploatacji, zaniedbane, zardzewiałe. Te są niczym kawałki metalu na złomowisku i tyleż są warte ile kosztuje stal przed przygotowaniem do wysłania do huty.


Kto skupuje, a kto kupuje auta?
( opublikowane: 2021-08-02 08:58) komentarzy: 1 , czytane: 346 razy

Nabywcy aut dzielą się na kilka kategorii. Kupujący na własny użytek, prywatnie lub firmowo, do handlu lub na złom. W zależności od tego komu chce się sprzedać pojazd, będzie większy lub mniejszy czas zawarcia transakcji oraz różne kwoty za sprzedany samochód.


Info dla sprzedających auta używane
( opublikowane: 2021-07-29 09:00) komentarzy: 0 , czytane: 144 razy

Skupujemy auta na podstawie umowy kupna sprzedaży. Kupujemy pojazdy w każdym stanie technicznym, sprawne i uszkodzone. Także i te bez ważnych badań technicznych i wyrejestrowane w wydziałach komunikacji - wycofane z ruchu. Jeśli więc chcesz sprzedać swoje autko - zadzwoń lub wyślij zgłoszenie przez formularz na tej stronie, dodając zdjęcia pojazdu. 

Skup aut

Wycena pojazdu online.
Prześlij zdjęcia i opis przez formularz zgłoszenia.


Kiedy najlepiej sprzedać pojazd? Można żartobliwie powiedzeć, że najlepiej sprzedać auto przed wypadkiem ( skup powypadkowe ), zanim będzie miało stłuczkę, lub zanim zardzewieje. Timing sprzedaży/kupna jest ważny jeśli zależy nam na jak najmniejszej utracie wartości.
Najczęściej komentowane:
Kupujący wycenia ostatecznie Twoje auto
2021-08-02 18:59:32
Auta używane powypadkowe
2021-09-22 17:25:49
Kto skupuje, a kto kupuje auta?
2021-08-02 08:58:10

Skup aut AUTOHAUS - POZNAŃ odkupi od Państwa auto! Oferuje szybkie i rzetelne wyceny wartości, zawsze adekwatnie do sytuacji rynkowej, cen rocznikowych modeli i marek. Nasz skup płaci gotówką po podpisaniu umowy. Działamy na terenie Poznania, do dzielnic i podpoznańskich miejscowości dojeżdżamy w max 30 minut. Nasi klienci to osoby indywidualne i firmy, którzy chcą pozbyć się pojazdu używanego.

Jak sprzedać stare..

Jak sprzedać stare auto w naszym skupie? To proste - zadzwoń lub zgłoś przez formularz. Nasza oferta może być już znana po 10 minutach od otrzymania zdjęć przez formularz lub na MMS. Auta wyceniamy ostatecznie "z natury" i tutaj uzgodnimy cenę. Na życzenie klienta załatwiamy wszystkie formalności związane z wyrejestrowaniem pojazdu, lub doradzamy jak formalnie auto wyrejestrować oraz co zrobić z biegiem ubezpieczenia OC.

-->