złomowanie aut Poznań
zaświadczenie o kasacji auta
złomowanie aut Poznań formularz

Auta używane powypadkowe

( opublikowane: Środa godz.17:25 2021-09-22) komentarzy: 1 , czytane: 287 razy

Każdemu może się przytrafić wypadek lub stłuczka. Lepiej jeśli to auto jest już długo używane niż miało właśnie wyjechać z salonu sprzedaży. Skupujemy auta, które się "rozleciały" w wyniku zderzenia lub ze starości.

Przeczytaj jak przygotować się do szybkiej sprzedaży takiego pojazdu.

skup aut

Najlepiej jeśli przy oględzinach samochodu w Poznaniu, masz ze sobą dowód rejestracyjny oraz umowę z ubezpieczycielem OC. Potrzebny będzie także dowód osobisty sprzedającego pojazd. Zakładamy, że sprzedajesz auto, którego jesteś właścicielem. Jeśli masz rachunki za ostatnio wymieniane części lub rachunki z napraw mechanicznych lub dziennik napraw ( tak, niektórzy prowadzą takie zapiski - data - części wymieniane - koszt ), to jak najbardziem może być to pomocne w dokładniejszym wyznaczeniu naszej ceny za auto.

Auta w skupach nie mają zazwyczaj żadnych tajemnic. Te, które są powypadkowe, ze względu na pogięte blachy i ramy udostępniają nawet więcej miejsc do oglądnięcia niż auta sprawne i wyglądające świetnie z zewnątrz a jednak możliwe, że bardziej skorodowane. 

Utratraty  wartości samochodu związana z rocznikiem lub przebiegiem jest pewna jak raty w banku. Ale utrata wartości pojazdu po wypadku, to już jest jak raty we frankach szwajcarskich. Ruina mechaniczna i ruina finansowa. Jedyne co może Państaw uratować w takiej sytuacji to dobre ubezpieczenie OC lub AutoCasco.Zapraszamy do zgłoszeń tel pojazdu. Rozpatrzymy stan auta, zaproponujemy dobrą, rynkową cenę.Blacharz samochodowy Poznański 2021-09-22 17:59:47
Ile można stracić a ile zarobić
Z opowieści klientów warsztatu wiem, że niektórzy stracili nawet 100 tyś na aucie po wypadku. Ja zaś świetnie na tym zarabiam. Naprawy blacharsko-lakiernicze, konserwacja aut w okolicach Poznania zapraszam.Skup aut

Wycena pojazdu online.
Prześlij zdjęcia i opis przez formularz zgłoszenia.

Najczęściej komentowane:
Kto skupuje, a kto kupuje auta?
2021-08-02 08:58:10
Kupujący wycenia ostatecznie Twoje auto
2021-08-02 18:59:32
Auta używane powypadkowe
2021-09-22 17:25:49